Gray Bar

SİSTEMİN ÖZELLİKLERİ

RASYO RMS İLE YENİ İMKÂNLAR…
RASYO RMS SİZE DEVRİM NİTELİĞİNDE İMKÂNLAR SUNUYOR: Sitenizi ziyaret eden müşteriyi anında görüyor, dilerseniz yazışıyorsunuz. İletişim kurmak istediğiniz ziyaretçinize mesajınızı yazdığınızda kullanıcının bilgisayarında bir pencere açılarak mesajınız iletiliyor. Kullanıcı dilerse size yanıt verebiliyor. Ayrıca yazışmalarınız RASYO RMS programı sayesinde depolanabiliyor. Sistem size, yaptığınız tüm konuşmaları depolama ve müşterinizi takip etme imkânı sağlıyor.

RASYO RMS İLE FARK YARATIN
1- Sitenizi ziyaret edenlerle canlı iletişim kurun Web sitenizi ziyaret eden her kullanıcıyı anında görün, dilediğiniz ziyaretçi ile anında iletişim kurup, konuşun.
2- Ziyaretçi hakkında bilgilenin Web sitenizi ziyaret eden kullanıcının hangi kanalla (google veya başka bir arama motoru vs) sitenize ulaştığını görün, iletişim ve iş planlarınızı ona göre düzenleyin.
3- Ziyaretçinin ilgi alanını öğrenin Ziyaretçinin sitenizde ne aradığını görüp, ilgili sayfaya-ürüne yönlendirin.
4- Ziyaretçinin hangi sayfada olduğunu izleyin Ziyaretçinin sitenizin hangi sayfası ile ilgilendiğini ve hangi bilgiyi/ürünü aradığını görün, yönlendirmenizi bu bilgiye göre yapın.
5- Ziyaretçinin sitedeki geçmişini bilin Dilerseniz ziyaretçinin sitenizi kaç kez ziyaret ettiği bilgisini de edinin. Bu bilgi size rastgele ziyaretçilerle, daimi ziyaretçileri ayırma olanağı versin.
6- İç ve dış denetim sağlayın Müşterilerinizle çalışan personelin nasıl bir diyalog kurduğunu, müşteriye doğru bilgilendirme ve yönlendirme yapıp yapmadığını denetleyin. Müşteriyle diyalog kurarak, müşteriye ziyaret yapılmasını veya müşterinin kuruma ziyaretini sağlayarak, kurumsal hizmet kalitenizi artırın.
7- Sitenin özelliklerine uygun tasarım RASYO RMS sisteminin bütün uzantılarını web sitenizin tasarımı ve renklerine uyumlu hale getirin. RASYO RMS sistemiyle konuşurken açılacak olan pencerenin şeffaf ve taşınabilir olmasını sağlayın.
8- Şeffaf buton RASYO RMS sistemini kullanan web sitesi açıldığı anda sitenin alt kısmında açılacak olan şeffaf buton sayesinde her ziyaretçi site görevlisiyle anında konuşma imkanına kavuşsun.
9- Çevrim içi – Çevrim dışı özelliği ile özgürleşin RASYO RMS sistemi tamamen sizin kontrolünüzde, bir ziyaretçi ile ister iletişim kurun, ister iletişime son verin. Site görevliniz istemediği ziyaretçileri engelleyebilsin.
10- Ziyaretçi mesajını görün Site görevlisinin çevrim dışı olduğu durumlarda da ziyaretçi istediği not ve mesajı bırakabilsin.
11- Ziyaretçi tanımlama bilgisi elinizin altında olsun RASYO RMS sistemi ile siteye giriş yapan ziyaretçinin hangi ülkeden, hangi şehirden siteye giriş yaptığını görün. Sizinle müşterilerin demografik bilgileri sayesinde nereye yatırım yapacağınızı fark edin.
12- Hareketli buton edinin Web siteniz açıldığında RASYO RMS sistemiyle devreye girecek olan buton içinde birden fazla yazı ve slogan seçeneği oluşturup, hareketli olmasını da sağlayabilin.
13- Operatör seçebilme özelliği olsun RASYO RMS sisteminde çok sayıda kişiyle aynı anda konuşabilin, sınırlama olmasın. Eğer sistemde birden fazla görevli varsa ziyaretçi hangi görevli ile konuşacağına kendi karar versin. Moderatörleriniz ziyaretçiyle aynı anda görüşüp konferans görüşme yapabilsin.
14- Görevli isim ve resim tanımlama RASYO RMS sisteminde görevliler gözüken isim ve resim bölümlerini değiştirebilsin. Operatörleriniz kendi aralarında özel olarak yazışabilsin.
15- Web Tabanlı Yönetim imkânınız da olsun İnternetinizin olduğu her yerden sisteme giriş yaptığınızda, ziyaretçilerinizi takip edip, yazışabilirsiniz.
16-Kesintisiz görüşün Ziyaretçiniz siteniz içinde başka sayfalara geçse de görüşmeniz yarıda kalmasın, otomatik açılsın ve kaldığı yerden devam etsin.
17-Ziyaretçileriniz de özgür olsun Ziyaretçileriniz Firewall engeline takılmasın: Rasyo RMS ile, ziyaretçileriniz Firewall (Güvenlik Duvarı) ya da Proxy üzerinden bağlanıyor olsa bile, herhangi bir port açılmasına ya da ayar yapılmasına gerek kalmadan size ulaşabilsin. Bilgisayarlarına popüler tarayıcılardan birinin kurulu olması yeterli olsun.
18-Sisteminiz Facebook, Twitter ve benzer sosyal ağlarla da entegre olsun.

Çok eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz

Modern web dünyasını en iyi şekilde kullanabilmek için tarayıcınızın versiyonunu yükseltmeniz gerekmektedir. Daha hızlı ve daha güvenli internet için Chrome kullanın veya web tarayıcınızı güncelleyin.

GÜNCELLE RMS