Gray Bar

ÖZEL ÇALIŞMALAR

ÖZEL ÇALIŞMALAR
Kurumlar bazen tek bir işe odaklı, o projeye ya da işe özel çalışmalar yapmak durumunda kalabilir. Böyle durumlarda kurumun muhatabına yönelteceği çözümlerine dair sunumlar yapması gerekir.    

Sunum Hazırlama Nedir?
Markanızın veya kurumunuzun iç ve dış iletişim ihtiyaçlarını karşılama, toplantılarda bilgileri daha anlaşılır biçimde verme, eğitimlerde konunun daha iyi kavranmasını sağlama veya kurumsal yemeklerde eğlence amaçlı sunumlar yapmanız gerekir. Bu sunumlar nerede kullanılırsa kullanılsın, daha profesyonelce hazırlanmaları, istenen sonucun daha rahat elde edilebilmesini sağlar. Ayrıca kurum içerisinde tıpkı basılı materyaller gibi sunumlarda da uyumluluk olmalıdır. Renk, yazı tipi, sekans ve dosya formatı bakımından tüm sunumların aynı karakteri taşıması, kurumun profesyonel imajına çok önemli bir katkı sağlayacaktır.

Neden Sunum Hazırlama?
Kurumsal sunum ihtiyaçlarınızı kendi imkanlarınızla karşılamak, ilk bakışta ekonomik bir çözüm gibi görünse de zaman içerisinde bu yaklaşım birtakım problemler doğurabilir. Bunun yerine profesyonel sunum hazırlatmak, açılmayan videolar veya format uyumsuzluğu gibi teknik problemleri ortadan kaldırarak toplantıların ahenginin bozulmasını ve motivasyonların düşmesini engelleyecektir. Ayrıca profesyonel sunum hazırlama çözümleri sayesinde daha akıcı, anlaşılır ve keyifli sunumlar gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.
Bugün iş dünyasının hemen hemen her yerinde sunumlar gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla rekabet için çoğunlukla sunumlar önemli rol oynarlar. Doğru bir sunum izleyenlerin yüksek oranda ilgisini çekecek, daha iyi tanınmanızı sağlayacak, profesyonel imajınızı kuvvetlendirecek ve böylece sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir.
Profesyonelce hazırlanmış sunumlar mesajınızı daha kısa zamanda etkin bir biçimde vermenize de yardımcı olurlar. Dolayısıyla bu tip sunumlar sayesinde zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Bir toplantı içerisinde sunum süresinin kısalması, o toplantının genel verimliliğine de katkıda bulunacaktır.

Sunum Hazırlama Çözümlerimiz
Şirketinizin veya markanızın toplantı, seminer, teklif, eğlence gibi tüm alanlardaki sunum ihtiyaçları için profesyonel çözümler sunuyoruz. İş dünyasında profesyonel bir görünüm çizmenizi sağlayacak ve herkese mesajınızı etkin biçimde verecek sunumların hazırlanması için ajansımızla çalışabilirsiniz.

Elektronik Bülten / E-Mailing Nedir?
Büyüklüğü ne olursa olsun, bir ticari yapının sağlıklı çalışabilmesi için en önemli unsurlardan biri iletişimdir. Markanızın veya şirketinizin tüm paydaşları ile sağlıklı bir iletişim kurması, sağlıklı bir büyümeyi getirecektir. Bültenler, paydaşlarla iletişimi doğru kurabilmek için iyi bir araçtır. Ancak posta ile gönderilen bültenlerin maliyeti yüksek olduğundan, birçok kurumsal şirket elektronik bülten yayınlamayı tercih eder. Bu elektronik bültenler şirketin web sitesinde yayınlanabileceği gibi tüm paydaşlara e-mail olarak da gönderilebilir.

Neden Elektronik Bülten / E-Mailing?
Markanızın veya şirketinizin sağlıklı bir büyüme gösterebilmesi için çalışanlarınız, müşterileriniz, tedarikçileriniz, hissedarlarınız gibi tüm paydaşlarınız ile iyi bir iletişiminizin olması gerekir. Bu iletişimi sağlayarak hem mesajınızı ulaştırabilir hem de herkesin motivasyonunu yükseltebilirsiniz.
Bu iletişimi sistematik biçimde yürütmek, profesyonelliğin temellerinden biridir. Zira şirketiniz veya markanız büyüdükçe tüm paydaşlarla iletişim kurmanız giderek zorlaşacaktır. Bülten yayınlayarak herkese doğru, açık ve detaylı bilgi ulaştırmanız mümkündür. Düzenli olarak yayınlanan bültenler kurum kültürünü de güçlendirirler.
Elektronik bülten hazırlanırken ve bu bülten e-mail ile paydaşlara ulaştırılırken dikkat edilmesi gereken noktaların başında yayınlama biçimi gelmektedir. Yayınlanacak olan bülten tüm bilgisayarlarda rahatça açılabilecek bir formatta kaydedilmeli, eğer e-mail’in içerisine yazılamıyorsa dosya boyutları büyük olmamalıdır. E-mail yazılımında yapılacak değişiklikler ile her bir alıcıya tek tek gönderim yapılması mümkündür. Bu sayede alıcı, kendi isminin yazıldığını görecek ve motivasyonu artacaktır.

Elektronik Bülten / E-Mailing Çözümlerimiz
Markanızın veya şirketinizin kurumsal iletişimini güçlendirmek için tüm paydaşlarınıza doğru ve açık bilgi aktarmanızı sağlayacak elektronik bültenler yayınlanması ve bu bültenlerin e-mail ile de gönderilmesi konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. Elektronik bülten ve e-mailing ihtiyaçlarınız için ajansımızdan hizmet alabilirsiniz.


Çok eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz

Modern web dünyasını en iyi şekilde kullanabilmek için tarayıcınızın versiyonunu yükseltmeniz gerekmektedir. Daha hızlı ve daha güvenli internet için Chrome kullanın veya web tarayıcınızı güncelleyin.

GÜNCELLE RMS