Gray Bar

SOSYAL MEDYA ÇALIŞMALARI

SOSYAL MEDYA ÇALIŞMALARI
Sosyal medya doğru kullanıldığı takdirde çok önemli bir mecradır.

Sosyal Medya Nedir?
Sosyal medya internet üzerinden erişimde bulunulan ve milyonlarca insana ulaşma olanağı sağlayan mecralardır. Sosyal medyanın en önemli ve yaygın iki ayağını Facebook ve Twitter oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra instigram, Linkedin, Youtube, Pinteres, Digg ve kişi ve kuruma özel bloklar da önemli sosyal medya mecralarıdır.  

Neden Sosyal Medya?
Sosyal medya bugün geniş kitlelere ulaşmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Günümüzde hemen hemen bütün orta ve büyük ölçekli şirketler kurumsal anlamda sosyal medya mecralarından birçoğunu aktif olarak kullanmaktadır. Sosyal medyada yer almak ürün, hizmet ve haberlerinizi geniş kitlelere ulaştırmanın yanı sıra bu mecraları kullanan birçok kişiden faydalı geri bildirimler, uyarılar, öneriler alabilmek bakımından da önemlidir. Ancak sosyal medya hesapları profesyonelce yönetilmeli, belli zaman aralıklarında güncellenmeli ve kontrol altında tutulmalıdır.
Rasyo Medya kurumunuz adına sosyal medyada sayfa ve hesaplar açıp, bu hesapların yönetimini yapar.
Sosyal medyanın sağladığı bir diğer avantaj ise Google, Bing ya da Yandex gibi arama motorları aracılığıyla yapılan aramalarda üst sıralarda çıkma olanağı sağlamasıdır.

Sosyal Medya İçin Nasıl İçerikler Üretilmeli?
Sosyal Medyada kurumunuzun tanıtımı ve paylaşılacak içerikler bu mecraya uygun şekilde yapılmalıdır. Geniş kitleler tarafından takip edilmek için ilgi çekici ama kurumsal kimliğe de uygun paylaşımlar yapılmalıdır.
Kurumun ürün ve hizmetlerinin yanı sıra yaptığı etkinlikler ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamındaki çalışmaları da sosyal medya tarafından duyurulur.
Sosyal medya içeriği; blog yazıları, videolar, resimler, widget’lar veya podcast’ler gibi değişik şekillerde sunulabilir. Sosyal medya içerik geliştirme hizmetleri, markanız için bu içeriklerin yüksek kaliteli ve çekici biçimde üretilmesini kapsar.

Sosyal Medya İçerik Geliştirme Çözümlerimiz
Markanızın veya kurumunuzun Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Instagram, Pinteres, Digg ve bloglar gibi tüm sosyal medya mecralarındaki bilinirliğini artırmak için içerik geliştirme çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.


Çok eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz

Modern web dünyasını en iyi şekilde kullanabilmek için tarayıcınızın versiyonunu yükseltmeniz gerekmektedir. Daha hızlı ve daha güvenli internet için Chrome kullanın veya web tarayıcınızı güncelleyin.

GÜNCELLE RMS