Gray Bar

WEB SİTESİ GÜNCELLEME

WEB SİTESİ GÜNCELLEME

Web Sitesi Güncelleme Nedir?
Şirketlerin kurumsal kimliğini oluşturan en önemli unsur web sitesidir. Günümüzde mal ya da hizmet satın alımları öncesinde insanların çok önemli bir kısmı kurumların internet sitelerini ziyaret ederek kurum hakkında izlenim elde etmeye çalışmaktadır. Yasayla zorunlu hale getirilen internet sitelerine günümüzde tüm kurumlar sahip olsa da, bu sitelerin tasarımı ve güncellenmesi farkı yaratan en önemli unsurdur.
Web sitesine kuruma dair tüm haberlerin, duyuruların ve çeşitli şirket içi aktivitelerin çok kısa süre içinde girilmesi önemlidir. Bu da web sitesinin sıkça güncellenmesini gerektirir.

Neden Web Sitesi Güncelleme?
Web sitesi, kurumun tüm topluma açılan, isteyen herkesin ulaşabildiği sanal bir yüzü olduğu için bilgi ve haberlerin de sürekli güncellenmesi gerekmektedir. İnternet sitesi ve içinde yer alan bilgileri zamanın gerisinde kalmış bir kurumun müştersine ya da çözüm ortaklarına güven vermesi mümkün değildir.

Web sitesi güncelleme çözümlerimiz?
Rasyo Medya tüm haberlerinizi, duyuru ve etkinliklerinizi anında web sitenize de girerek, gerekli olan güncellemeleri yapar. Kurum için yapılan çalışmaların birçoğu kurumun web sitesinde de yer bulur. 

 

 

Çok eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz

Modern web dünyasını en iyi şekilde kullanabilmek için tarayıcınızın versiyonunu yükseltmeniz gerekmektedir. Daha hızlı ve daha güvenli internet için Chrome kullanın veya web tarayıcınızı güncelleyin.

GÜNCELLE RMS